سئو-موبایل---افزایش-و-ارتقاع-جایگاه-نتایج-در-موبایل-گوشی-تلفن-همراه

SEO سئو موبایل – افزایش رتبه سایت در نتایج موبایل

نه تنها سئو موبایل بلکه تا چند سال پیش داشتن سایت هزینه بالایی داشت و طراحی سایت یک کار لوکس به حساب می‌آمد، اما امروز سایت ابزاری کاربردی در بازاریابی و تبلیغات و برندینگ است. با افزایش سایت‌ها و تمایل مردم به جست و جو میان سایت ها برای یافتن بهترین نتیجه از موتور های جست و جو، سئو یا همان SEO بر اثر همین نیاز مردم و افزایش تعداد سرچ ها روز به روز بیشتر مورد توجه قرار گرفت. سئو به روش ها و ترفند های افزایش رتبه و جایگاه در نتایج جست و جوهای گفته می‌شود. اما اخیرا سئو موبایل و افزایش رتبه در نتایج موبایل مورد توجه افراد قرار گرفته که در این متن بیشتر به زوایای اون خواهیم پرداخت.

اهمیت رتبه سایت در نتایج موبایل

امروز مردم از موبایل بیشتر از هر دستگاهی دیگه ای استفاده می‌کنند و در دسترس بودن این دستگاه و همراه بودنش با ما باعث شده بعد از سالها نتایج جست و جو های موبایلی مردم از جست و جو های انواع دستگاه های رایانه ای دیگه

جلو بزند. برای اکثر ما جست و جو در موبایل اولویت هست چرا که هم سریع و هم در دسترس تر از انواع دستگاه های قابل اتصال به اینترنت هست.

قطعا برای شما و کسب و کار شما هم نتیجه موبایلی الویت بیشتری خواهد داشت. و ارتقاع جایگاه و افزایش جایگاه شما در نتایج سرچ موبایل بیشتر به جذب مخاطب شما کمک خواهد کرد.

الویت بندی نتایج در سرچ موبایل

در گوشی های تلفن همراه نتایج جست و جو بیشتر از دیگر دستگاه ها مبتنی بر شخصی سازی هوشمند گوگل است. از آنجایی که اغلب کاربران گوشی های همراه در سیستم های خود Login هستند. نتایج نمایش داده شده به آن ها بیشتر شخصی سازی شده و مختص آنها است. ولی در دیگر دستگاه ها ممکن است نتایج نمایش داده شده بیشتر نزدیک به نتایج عمومی سرچ باشد. در سالهای گذشته بیشتر از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند که مجموعه ای مرتبط با گوگل است، از این رو مشخصات ذخیره شده از اطلاعات شما و سابقه سرچ شما و همه اطلاعات شما می تواند به گوگل در شخصی سازی نتایج به شما استفاده شوند.

پس هرچه زودتر به دنبال سئو نتایج موبایلی سایت خود باشید و در کلمات مختلف جایگاه های بهتری را تصاحب کنید. در آن جایگاه ماندگار تر خواهید بود.

سئو نتایج سایت در موبایل

خیلی ها فکر میکنند که نتایج نمایش داده شده در گوشی موبایل با نتایج نمایش داده شده در رایانه یا باقی دستگاه های قابل سرچ یکسان است. اما اینطور نیست. نتایجی که موتورهای جست و جو در گوشی موبایل و رایانه نمایش می دهند با یکدیگر متفاوت هستند. ممکن است شما در یک دستگاه رتبه ای بالاتر یا پایین تر از دستگاه متفاوت دیگر داشته باشید.

به دلیل همین متفاوت بودن نتایج جست و جو در گوشی موبایل و رایانه باید به فکر سئو مطالب خود در گوشی موبایل هم باشید.

سئوکار نتایج موبایلی

بعضی از افراد و شرکت ها در زمینه سئو نتایج موبایلی تجربه های خوبی دارند و سئوکار تخصصی نتایج موبایل هستند و می توانند به شما در افزایش رتبه سئو موبایل کمک کنند. اما برخی دیگر از افراد و شرکت ها به معنای واقعی سئوکار نتایج موبایل نیستند و هیچ تجربه و علمی در این زمینه ندارند، همین عدم داشتن دانش کافی می‌تواند بیشتر باعث ضربه به سئو موبایلی سایت شما شود.

ما به عنوان سئوکار موبایل یا همون سئوکار نتایج تلفن همراه در تهران و کرج میتونیم به شما این خدمات رو عرضه کنیم.

سئو سایت در موبایل

برای سئو سایت خود در موبایل باید برنامه ریزی دقیقی در آماده سازی و ارائه مطالب و مقالات داشته باشید. باید سعی کنید در مرحله اول صفحات سایت خود را با سرعت بالا تری برای مخاطب به نمایش درآورده و ابعاد و سایز نوشته ها را مناسب صفحات موبایل کنید.

سئو سایت در موبایل با فرمول سئو سایت در رایانه متفاوت است و اگر تنها به فکر سئو مطالب خود در رایانه باشید به مرور از دایره سئو موبایل جا مانده و رسیدم به جایگاه های بالای نتایج برای شما هر روز سخت تر خواهد شد.

به اشتراک گذاری :

جدید ترین مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *