تاریخچه گروه

مسترسایت

گروه مسترسایت در سال 1395 با طراحی سایت های شرکتی کار خود را آغاز کرد. و در طی چند سال گذشته با کسب مهارت های مختلف و همکاری با افراد متخصص جدید و گسترش دوستان خود قابلیت های مختلفی از جمله طراحی انواع سایت های شرکتی، شخصی، فروشگاهی، آموزشی و …، SEO سایت، تبلیغات آنلاین و همچنین تولید انواع سیستم های آنلاین را به دست آورده ایم.

در طی چند سال گذشته با اجرای پروژه های مختلفی توانسته ایم رضایت حداکثری مخاطبان خود را جذب کنیم و این موضوع را مرهون تعهد، پیگیری و تخصص همکاران خود در گروه مستر سایت میدانیم. ما همواره سعی کرده ایم در شرایط مختلف بر تعهد خود بامخاطبان پروژه های مختلف بمانیم.

در گروه مستر سایت اولین و آخرین اصل به سر انجام رساندن دقیق و کامل پروژه هاست. و این اصل در تمام پروژه های اجرا شده قبل اثبات شده است. در سال های گذشته توانسته ایم در گروه مسترسایت پروژه های مختلفی را اجرا کنیم که بخشی از آنها در برگه نمونه کارهای ما قابل مشاهده است.

کارشناسان ما در گروه مسترسایت همواره آماده پاسخ به سوالات شما در هر ضمینه ای هستند. با ما تماس بگیرید.

لوگو مسترسایت مستر سایت mestersite
0 +
همکاران ما
0 +
پروژه موفق
0 +
سال فعالیت

با ما در تماس باشید ...

خدمات ما در مسترسایت

ما در مسترسایت با بیش از 5 سال سابقه در ضمینه طراحی سایت، سئو SEO، بازاریابی آنلاین و برندینگ خدماتی گوناگونی را به مشتریان گرامی خود ارائه می‌دهیم. البته در تمامی خدمات ارائه شده تلاش میکنیم تا برپایه اصول اساسی مستر سایت حرکت کینم، این اصول عبارت اند از:

 

  • تعهد کیفیت اجرای پروژه
  • زمان بندی دقیقم اجرای پروژه
  • ضمانت فعالیت های انجام شده
  • حفظ اسرار و اطلاعات مشتری
  • نوآوری و خلاقیت در طراحی
  • انجام پروژه در زمان قرارداد

بر طبق اصول اساسی ما مهمترین حق مشتری، دریافت خدمات مورد انتظار با بهترین کیفیت در زمان مشخص شده از سوی هر دو طرف است.