Mestersite

قدم به قدم همراه شما

طراحی سایت بخش زیادی از راه رسیدن به یک سایت خوب است، اما تمام ماجرا نیست. امنیت، تولید محتوا و نگهداری سایت به اندازی طراحی سایت اهمیت دارند.

♦ حفظ و حراست از سایت و اطلاعات: هر چقدر بیشتر سایتتان برای شما اهمیت داشته باشد و کسب و کار و درآمدتان به آن وابسته باشد. ریسک تخریب و دستبرد به اطلاعات شما افزایش می‌یابد.
 
♦ تولید محتوا متن، تصویر و ویدئو: برای حفظ و به روز بودن سایت خود همیشه باید تلاش کنید تا محتوای جدید تولید کرده و سایت خود را به روز نگهدارید. ما این کار را برای شما آسان کرده ایم.
 
♦ پشتیبان گیری و اوپراتوری سایت: برای افزایش سرعت سایت نیاز است سایت به صورت اصولی هر سال چند مرتبه بازدید شده و اطلاعات آن به روز شوند. بک آپ گیری مطالب سایت هم نیاز ضروری است که ما برای شما انجام خواهیم داد.

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

نگران هیچ چیز نباشید، قدم به قدم با شما همراهیم.

تولید محتوای سایت

حفظ امنیت سایت

به روز رسانی سایت

پشتیبان گیری از اطلاعات

حفظ و حراست از سایت و اطلاعات شما:

مباحث امنیتی سایت از دیرباز بخش اصلی سایت و شبکه اطلاعات جهانی بوده است. پس از طراحی سایت هرچقدر سایت شما رشد می‌کند و کسب و کار شما وابسته به آن می‌شود. امنیت آن اهمین بیشتری پیدا کرده و طمع رقبا و دشمنان شما برای حمله و هک سایت شما بیشتر می‌شود. در این مواقع است که شما در می‌یابید که امنیت سایت مسئله مهمی است، اما دیگر کاری از دست شما ساخته نیست.
پس باید پیش از هرگونه صدمه به سایت و خسارتی به اطلاعات شما به دنبال امنیت سایت خود باشید و آن را تقویت کنید.
 
♦ افزایش امنیت سایت: امنیت سایت شما در مرحله اول باید تامین شود تا دسترسی به سایت و مدیریت آن توسط هکرها مسدود شود.
 
♦ افزایش امنیت سرور: با افزایش امنیت سرور سایت می‌توان دسرسی به اطلاعات و پایگاه داده سایت را محدود کرد.

تولید محتوا سایت، متن، تصویر، ویدئو:

♦ متن نویسی: تیم تخصصی تولید محتوای متنی یا به اصطلاح متن نویسی مسترسایت تا به امروز مطالب و مقالات متعددی برای سایت های تخصصی و عمومی تولید و منتشر کرده است. مطالب تولیدی در مسترسایت اغلب در دسته بندی بهترین متن های آن کلمات کلیدی رده بنده شده اند. تیم تخصصی تولید محتوای متنی سئوسایت همه متن های تولید شده را با به روز ترین قوانین SEO و گوگل پیاده سازی می‌کند. تیم مسترسایت قادر است متون خود را در زبان های فارسی، انگلیسی، عربی و دیگر زبان های خارجی تهیه کند.
 
♦ تولید تصاویر و محتوای گرافیکی: اگر به دنبال تهیه تصاویر با کیفیت و حرفه ای از شرکت، تیم و یا محصولات خود هستید ما در مسترسایت می‌توانیم به شما در این زمینه کمک کنیم. تیم تولید محتوای مسترسایت می تواند به شما در حوزه های مختلف تصویر برداری و تولید محتوای گرافیکی کمک کند.
♦ تولید ویدئو، تیزر و کلیپ: ویدئو و تیزر و کلیپ بهتر از هر چیز دیگری می‌تواند شما را به مخاطبانتان معرفی کند، اگر هنوز تصویم به تولید ویدئو یا لوگو موشن خود نگرفته اید، شک نکیند و وقت را از دست ندهید. قطعا یک کلیپ خوب و حرفه ای شما را بهتر از هر چیز دیگری به مخاطبانتان خواهند شناساند.

پشتیبانی گیری و اوپراتوری سایت:

♦ به روز رسانی سایت: روز به روز برنامه نویسی سایت و قوانین طراحی سایت، سایت ها باید به روز رسانی شده و ابزار ها و قوانین و گواهی های آنها به روز شود تا همواره در موتور های جست و جو رتبه های بالا بگیرند.
 
♦ اوپراتوری سایت:  شما باید همیشه فردی را مسئول بررسی قسمت های مختلف سایت، به روز رسانی محصولات و مقالات و … مامور کنید و هزینه بسیاری بپردازید تا تنها چند ساعت در روز سایت شما را مدیریت کند، در صروتی که با هزینه کمتر همکاران متخصص ما می‌توانند نیاز سایت شما را حرفه ای تر برطرف کنند.
 
♦ پشتیبان گیری سایت: سایت شما و مطالب و مقالات و محصولات شما که زمان زیادی برای ایجاد آنها صرف کرده اید همه سرمایه شماست که ممکن است بنا بر مشکلاتی و یا هک شدن سایت شما بخشی یا همه آن از دست برورد ولی ما با پشتیبان گیری ماهانه، هفتگی و حتی روزانه از مطالب شما پشتیبان گیری کرده و خیال شما را از بابت حفاظت از اطلاعاتتان راحت خواهیم کرد.

نقاط قوت اعتماد به تیم تخصصی مسترسایت

با اعتماد به تیم تخصصی مسترسایت در حفاظت، امنیت، تولید محتوای متنی، تصویری و گرافیکی و پشتیبان گیری سایت هم کم تر هزینه کنید و هم کار را به دست متخصصان آن بسپارید.

نیروی متخصص

اقدام به موقع

ارتباط 24 ساعته

سرعت و دقت

هزینه مناسب

تجربه نیروها

ابتکار و خلاقیت

کارشناسان تولید محتوا و پشتیبانی سایت مسترسایت همواره آماده پاسخ به سوالات شما هستند ...

اگر سایتی دارید که نیاز به پشتیبانی امنیت، تولید محتوا و نگهداری دارد، همکاران ما در تیم تخصصی تولید محتوای مسترسایت می‌توانند به شما در ضمینه تولید محتوای مناسب سایت شما، حفظ امنیت و به روز رسانی سایت، اوپراتوری سایت و پشتیبان گیری محتوای سایت شما کمک کند.

ما در مسترسایت مدت زمان زیادی است که صاحبان سایت های مختلف را در ضمینه تهیه محتوای مناسب متنی، تصویری، ویدئویی، پشتیبان گیری، آپدیت قالب و کد ها و تغییرات مختلف سایت کمک می‌کنیم.

هزینه های نگهداری سایت نسبت به طراحی سایت به مراتبط هزینه های کمتری است ولی در رشد و پیشرفت سایت و همچنین حفظ سرمایه شما بسیار موثر است. سایتی را تصویر کنید که مطالب آن مدت ها قبل تولید شده و امروز دیگر به اصطلاح به روز نبوده و قدیمی شده اند. مطالب قدیمی شده سایت باعث میشود تا مخاطبان شما تصور کنند سایت شما دیگر مود استفاده نیست و یا شرکت شما پویایی گذشته را ندارد.

پشتیبانی سایت و تولید محتوای سایت نیاز به زمان و تخصص برای تولید دارد، تا ماندگاری آن تضمین شود. تیم تخصصی تولید محتوای سئوسایت تا امروز بیش از 420 مقاله معتبر و تخصصی در زمینه های مختلف تولید کرده که در موارد مختلف در صدر مطالب شده آن دسته بندها قرار دارند.

برای مدیریت راحت تر سایت خود و پشتیبانی است و تولید محتوا و امنیت سایت و پشتیبان گیری، تنها کافی است با ما تماس بگیرید.