Mestersite

طراحی سایت و اپلیکیشن

این روزا دیگه مثل قدیم ها نیست که راه انداختن یه فروشگاه و عرضه محصول رو توی یه مغازه شروع کنید و منتظر بشینید تا شاید شانس در خونه شما رو بزنه و کسب و کارتون رونق بگیره.

♦ مسیرتان را انتخاب کنید: درباره نوع سایتتون تصمیم بگیرید. محصولات و بازارتون رو بشناسید و ارتباط بگیرید.
 
♦ سایت خود را طراحی کنید: در صورتی که نیاز به طراحی حرفه ای و خوب دارید میتوانید از تیم طراحی مستر سایت کمک بگیرید.
 
♦ محتوای خود را بارگذاری کنید: محتوی و اطلاعات خود را در سایت بارگذاری کنید. در صورت تمایل میتوانید برای تولید محتوی از تیم تولید محتوی و پشتیبانی مستر سایت نیز کمک بگیرید.
 
طراحی سایت مسترسایت

چرا طراحی سایت ؟

در دنیای امروز که مردم برای دانستن و تحقیق درباره شرکت‌ها و برند‌ها و اشخاص و … جست و جو در فضای مجازی و دنیای آنلاین یا همان شبکه اینترنت را مقدم بر هر چیز می‌دانند، داشتن یک سایت انتخاب نیست، بلکه ضرورت است.

سایت می‌تواند معرف شما، تاریخچه و محصولات و خدماتتان باشد. از طرف دیگر سایت می‌تواند هزینه های تبلیغات فزیکی و چاپ کارت وزیت و بروشور و کاتالوگ محصولات شما را به حد صفر برساند و تا سالها شما را از هزینه کردن برای تبلیغات کاغذی بی نیاز کند. از این جهت طراحی سایت نه تنها هزینه اضافه، بلکه به نوعی صرفه جویی در هزینه های تبلیغات و معرفی شرکت، محصولات و خدمات شما است.

 

سایت به نسبت با تبلیغات کاغذی:

هزینه 30%
کارایی 75%
اعتبار 65%

انواع وب سایت:

وب سایت اشتراک فیلم

وب سایت شرکتی

وب سایت فروشگاهی

وب سایت خدماتی

وب سایت نیازمندی

وب سایت آموزشگاهی

وب سایت شبکه اجتماعی

وب سایت خبری

وب سایت شخصی

مراحل اجرا و طراحی سایت

انتخاب نام دامنه، نوع پسوند و نوع سایت مورد نیاز با کسب و کار شما …

اول

دوم

تهیه هاست ( فضای ذخیره آنلاین )، انتخاب قالب مناسب و تعیین رنگ بندی و جزئیات سایت …

ارائه مطالب مرتبط با کسب و کار، محصولات، تاریخچه و … مطابق با نیاز طراح سایت.

سوم

چهارم

چک کردن و تایید قالب اولیه و ارسال مطالب نقایص و … و تکمیل سایت توسط طراح.

پشتیبانی و نگهداری و اوپراتوری سایت، به روز رسانی مطالب و SEO سایت در صورت نیاز

پنجم

CMS های مدیریت محتوا:

طراحی-سایت-وردپرس-در-تهران-و-کرج
طراحی-سایت-جوملا-در-تهران-و-کرج
طراحی-سایت-مجنتو-مگنتو-در-تهران-و-کرج

زبان های برنامه نویسی:

ویژگی های طراحی سایت مسترسایت:

طراحی سایت مستر سایت

انتخاب نام دامنه:

نام دامنه نیاز اولیه هر سایتی است. نام دامنه همان نام اصلی سایت شماست که به عنوان آدرس سایت شما در فضای مجازی شناخته می‌شود. برای طراحی یک سایت پیش از همه چیز نیاز است تا نام دامنه انتخاب و ثبت شود. برای انتخاب آسان این فرآنید می‌توانید از نوار ابزار ایجاد شده در پایین استفاده کنید و نام دامنه خود را جست و جو کنید. اگر نام مورد نظر شما قبلا توسط فرد دیگری ثبت نشده باشد، می‌توانید با تماس با مشاوران ما آن را برای خود ثبت کنید.

[wp24_domaincheck]

هنگامی که شما وارد فضای اینترنت گوشی یا لپ تاپ یا دسکتاپ خودتان می‌شوید و مررگر خود را باز میکنید و بعد آدرس دامنه یک سایت را باز می‌کند صفحه ای را در جلوی چشم خود میبینید که از نوشته ها و تصاویر مختلفی تشکیل شده که به مجموعه این بازخورد و نمایش متن و تصویر و … سایت گفته می‌شود.

به طراحی و اجرا و برنامه نویسی و هماهنگی متون و تصاویر و جایگاه های هرکدام در یک وب سایت اینترنتی، طراحی سایت گفته می‌شود. پشت همه سایت هایی که شما از آنها استفاده می کنید یک طراحی دقیق و حساب شده و برنامه نویسی شده وجود دارد که شما به آن دسترسی ندارید. طراحی سایت به روش های مختلفی و با استفاده از زبان های گوناگون صورت می‌پذیرد. 

سایت ها با ابزارهای و زبان های گوناگونی نوشته و اجرا می شود. در این میان سیستم های مدیریت محتوایی عمومی وجود دارند که هزینه برنامه نویسی میان این بخش های مختلف را از پیش آماده سازی کرده اند. این سیستم ها به میزان زیادی هزینه های طراحی یک سایت را کاهش میدهند. وردپرس یکی از همین سیستم های مدیریت محتوای معروف است که امروزه در میان طراحان سایت رواج یافته است.

به غیر از وردپرسWordpress سیستم مدیریت محتوای گوناگونی همچون Joomla, laravel, opencart و … وجود دارد که کاربرد های مختلفی دارند. در واقع این سیستم های مدیریت محتوا هزینه های برنامه نویسی و هزینه های پشتیبانی سایت و نگهداری آن را به شدت کاهش می‌دهد.

خیلی رک و بی پرده به شما باید بگوییم که طراحی سایت رایگان وجود ندارد. یعنی امکان این که خدمات هزینه بر طراحی، هاستینگ و دامنه را مشتری ها رایگان کرد وجود ندارد. برخی سامانه ها و شرکت ها که تبلیغ سایت رایگان می‌کنند در واقع شما را جذب و از شما می‌خواهند تا زمان تقریبا زیادی را بگذارید و با سامانه اختصاصی آنها سایت خود را با ابزارهای درون سیستمشان تکمیل کنید و سپس بعد از گذشت چند ماه از شما مبالغ هنگفتی به عنوان هزینه ماهانه و نگهداری و … درخواست خواهند کرد. یا از همان ابتدا با یک سیستم محدود سایتی را با هزینه شارژ ماهانه به شما خواهند داد ولی امکانات محدودی را در اختیار شما خواهند گذاشت که در آینده قابل توسعه نخواهد بود. سایت رایگان به معنای عمومی وجود ندارد.

قیمت طراحی سایت بسته به نوع سایتی که مورد نیاز شماست تفاوت دارد. انواع سایت های شرکتی نسبت به سایت های فرشگاهی و خدماتی هزینه طراحی پایین تری دارند که مبلغ آن با توجه به نوع نیاز و قابلیت های سایت متفاوت خواهد بود. برای دریافت مشاوره قیمت با همکاران ما تماس بگیرید.

 

زمان پروژه ها نیز مطابق با نیاز آنها متفاوت خواهد بود. البته به طور معمول این زمان حدود 2 الی 4 هفته کاری خواهد بود.

کارشناسان طراحی سایت مسترسایت همواره آماده پاسخ به سوالات شما هستند ...

خیلی وقت ها ما به دنبال افرادی میگردیم که به ما کمک کنند تا مسائل پیچیده را بهتر متوجه شویم. ما در مسترسایت همیشه همراه و همگام با مشتریان خود قدم بر می داریم و آنها را با خود در شناخت مسائل همراه می‌کنیم.

ما در طراحی سایت از به روز ترین مطالب آگاهی حاصل می‌کنیم. چرا که دنیای بزرگ و تازه متولد شده سئو هر روز در حال تغییر و توسعه است. در طراحی سایت نه تنها جلوه های بصری، بلکه دانش بازاریابی و جامع شناسی نیز می‌تواند بر یک سایت مخاطب پسند و گیرا تاثیر گذار باشد.

سایت برای یک کسب و کار، شرکت و یا سازمان نه تنها اعتبار بخش و تکمیل کننده شناخت مخاطب از شماست، بلکه امروز به نیاز ضروری یک برند و محصول و یا شخص بدل شده است.

ما در مسترسایت پروژه های مختلف طراحی سایت و انواع مختلف و متنوعی از پروژه را داشته ایم. از طراحی سایت انگلیسی و عربی و فارسی و …. گرفته تا طراحی سایت فروشگاه و آژانس خبری یا حتی طراحی سایت شرکتی و شخصی و یا طراحی سایت سازمان که طبق نیاز مشتری در زمان تعهد شده تحویل آنها شد.

در بخش نمونه کارها می‌توانید بخش کوچکی از نمونه کارهای برگزیده مسترسایت را مشاهده کنید.