طراحی سایت وردپرس بهینه سازی شده

Mestersite

طراحی سایت وردپرسی بهینه سازی شده

بیش تر از ۵۰% سریع تر از رقبا – لود کمتر از نیم ثانیه

♦ سریع تر از همه: ما در گروه مسترسایت با روش اختصاصی طراحی سایت وردپرسی بهینه سازی شده با هزینه ای به مراتب پایین تر از سایت برنامه نویسی شده شما را به نتایج بالای گوگل می‌رسانیم.
 
♦ سرعت لود پایین صفحات: در این سیستم مدیریت محتوا سایت شما تا ۵۰ درصد سریع تر از دیگر سایت های وردپرسی عمل خواهد کرد.
 
♦ سرعت لود صفحات کم تر از نیم ثانیه: امروزه یکی از مهمترین فاکتور های موتور های جست و جو همچون گوگل، سرعت لود صفحات سایت است. ما به شما کمک می‌کنیم رقیبان خود را با کمترین هزینه پشت سر بگذارید.
 

سریع تر از همیشه . . . 

طراحی-سایت-با-وردپرس-بهینه-سازی-شده-1

چرا WordPress بهینه سازی شده؟

در جدید ترین الگوریتم های موتور‌های جست و جو از جمله Google, Yandex و MSN سرعت لود صفحات به یکی از فاکتور‌های اصلی رتبه بندی سایت ها در نتایج جست و جو تبدیل شده است. پس هرچه سرعت یک سایت بالاتر باشد جایگاه بهتری را از آن خود خواهد کرد. مزیت طراحی سایت وردپرس بهینه سازی شده سرعت بالای صفحات و لود بهتر مطالب و در نتیجه کسب جایگاه بالاتر در نتایج سرچ موتورهای جست و جو است. ما با استفاده از وردپرس فارسی بهینه سازی شده سرعت لود صفحات را تا 50 درصد پایین تر از وردپرس های معمول کاهش داده ایم. از این رو سرعت لود صفحات با محتوای مدیریت شده را به کمتر از 1 ثانیه رسانده ایم.

سایت به نسبت با تبلیغات کاغذی:

هزینه 25%
کارایی 80%
سرعت 95%

سریع ترین باشید . . .

بهترین باشید . . .

ویژگی‌های وردپرس بهینه سازی شده

وردپرس فارسی بهینه سازی شده، ویژگی‎‌های مثبت بسیاری دارد که آن را از دیگر سایت‌های وردپرس متمایز می‌کند.

سرعت بالای لود صفحات

وردپرس از بهترین سیستم‌های مدیریت محتوا و از نظر رعایت فاکتور‌های سئو بهترین سیستم مدیریت محتوای وبلاگی است. ما در وردپرس بهینه سازی شده یکی از بزرگترین مشکلات آن، یعنی سرعت لود صفحات را حل کرده ایم.

سطح بالای امنیت اطلاعات

از آنجایی که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای Open Sorce است می‌بایست با ارتقاع امنیت آن جلوی نفوذ‎های هکری و دزدی اطلاعات آن گرفته شود. ما در وردپرس بهینه سازی شده این کار را برای شما انجام داده ایم.

سطح بالای امنیت اطلاعات

شما با هزینه‌ای به مراتب کمتر از برنامه نویسی اختصاصی و پرداخت هزینه های به روز رسانی و نگهداری می‌توانید با کمتــرین هزینه از مزیت های بی شمار وردپرس بهره منـد شده و از در صــــــدر بودن لذب ببرید.

وردپرس شرکتی بهینه شده

 • وردپرس بهینه سازی شده
 • سرعت لود زیر 1 ثانیه
 • امنیت بالاتر
 • داشبورد مدیریت آسان
 • SEO آسان تر و راحت تر

تا ۵۰% سریع تر

از ۴.۵ میلیون تومان

وردپرس فروشگاهی بهینه شده

 • وردپرس بهینه سازی شده
 • سرعت لود زیر 1 ثانیه
 • امنیت بالاتر
 • داشبورد مدیریت آسان
 • SEO آسان تر و راحت تر

تا ۵۰% سریع تر

از ۳.۵ میلیون تومان

وردپرس خبری و وبلاگی بهینه

 • وردپرس بهینه سازی شده
 • سرعت لود زیر 1 ثانیه
 • امنیت بالاتر
 • داشبورد مدیریت آسان
 • SEO آسان تر و راحت تر

تا ۵۰% سریع تر

از ۴.۵ میلیون تومان

انواع وب سایت:

وب سایت اشتراک فیلم

وب سایت خبری

وب سایت شرکتی

وب سایت فروشگاهی

وب سایت خدماتی

وب سایت نیازمندی

وب سایت شخصی

وب سایت آموزشگاهی

ویژگی های طراحی سایت مسترسایت:

طراحی سایت مستر سایت

سوالاتی که معمولا از ما می‌پرسند.

به طراحی و اجرا و برنامه نویسی و هماهنگی متون و تصاویر و جایگاه های هرکدام در یک وب سایت اینترنتی، طراحی سایت گفته می‌شود. پشت همه سایت هایی که شما از آنها استفاده می کنید یک طراحی دقیق و حساب شده و برنامه نویسی شده وجود دارد که شما به آن دسترسی ندارید. طراحی سایت به روش های مختلفی و با استفاده از زبان های گوناگون صورت می‌پذیرد. 

سایت ها با ابزارهای و زبان های گوناگونی نوشته و اجرا می شود. در این میان سیستم های مدیریت محتوایی عمومی وجود دارند که هزینه برنامه نویسی میان این بخش های مختلف را از پیش آماده سازی کرده اند. این سیستم ها به میزان زیادی هزینه های طراحی یک سایت را کاهش میدهند. وردپرس یکی از همین سیستم های مدیریت محتوای معروف است که امروزه در میان طراحان سایت رواج یافته است.

به غیر از وردپرسWordpress سیستم مدیریت محتوای گوناگونی همچون Joomla, laravel, opencart و … وجود دارد که کاربرد های مختلفی دارند. در واقع این سیستم های مدیریت محتوا هزینه های برنامه نویسی و هزینه های پشتیبانی سایت و نگهداری آن را به شدت کاهش می‌دهد. هر کدام از این سیستم های مدیریت محتوا مزایا و معایبی دارند که آنها را در جایگاه خود قرار می‌دهد. ما در مسترسایت با بهینه سازی وردپرس از لحاظ سرعت و امنیت آن را به پرسرعت ترین سیتم مدیریت محتوای وبلاگی تبدیل کرده ایم. برتری سایت های وردپرسی بهینه سازی شده، سرعت و امنیت بالای این سایت هاست.

ما در گروه مسترسایت با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و SEO و مدیریت محتوا، سیستم مدیریت محتوای وردپرس را به عنوان بهترین سیستم برای سایت های وبلاگی شناخته ایم. و برای بهتر کردن عملکرد آن، روش های مختلف بهینه سازی را بر روی آن اجرا کرده ایم. و در نهایت به بهترین روش بهینه سازی آن دست پیدا کرده ایم که سرعت لود صفحات را تا 50 درصد کاهش می‎دهد. در این روش سرعت لود صفحات با محتوای مشخص سایت به زیر 1 ثانیه کاهش می یابد.

خیلی رک و بی پرده به شما باید بگوییم که طراحی سایت رایگان وجود ندارد. یعنی امکان این که خدمات هزینه بر طراحی، هاستینگ و دامنه را مشتری ها رایگان کرد وجود ندارد. برخی سامانه ها و شرکت ها که تبلیغ سایت رایگان می‌کنند در واقع شما را جذب و از شما می‌خواهند تا زمان تقریبا زیادی را بگذارید و با سامانه اختصاصی آنها سایت خود را با ابزارهای درون سیستمشان تکمیل کنید و سپس بعد از گذشت چند ماه از شما مبالغ هنگفتی به عنوان هزینه ماهانه و نگهداری و … درخواست خواهند کرد. یا از همان ابتدا با یک سیستم محدود سایتی را با هزینه شارژ ماهانه به شما خواهند داد ولی امکانات محدودی را در اختیار شما خواهند گذاشت که در آینده قابل توسعه نخواهد بود. سایت رایگان به معنای عمومی وجود ندارد.

کارشناسان طراحی سایت مسترسایت همواره آماده پاسخ به سوالات شما هستند ...

خیلی وقت ها ما به دنبال افرادی میگردیم که به ما کمک کنند تا مسائل پیچیده را بهتر متوجه شویم. ما در مسترسایت همیشه همراه و همگام با مشتریان خود قدم بر می داریم و آنها را با خود در شناخت مسائل همراه می‌کنیم.

ما در طراحی سایت از به روز ترین مطالب آگاهی حاصل می‌کنیم. چرا که دنیای بزرگ و تازه متولد شده سئو سایت هر روز در حال تغییر و توسعه است. در طراحی سایت نه تنها جلوه های بصری، بلکه دانش بازاریابی و جامع شناسی نیز می‌تواند بر یک سایت مخاطب پسند و گیرا تاثیر گذار باشد.

سایت برای یک کسب و کار، شرکت و یا سازمان نه تنها اعتبار بخش و تکمیل کننده شناخت مخاطب از شماست، بلکه امروز به نیاز ضروری یک برند و محصول و یا شخص بدل شده است.

ما در مسترسایت پروژه های مختلف طراحی سایت و انواع مختلف و متنوعی از پروژه را داشته ایم. از طراحی سایت انگلیسی و عربی و فارسی و …. گرفته تا طراحی سایت فروشگاه و آژانس خبری یا حتی طراحی سایت شرکتی و شخصی و یا طراحی سایت سازمان که طبق نیاز مشتری در زمان تعهد شده تحویل آنها شد.

در بخش نمونه کارها می‌توانید بخش کوچکی از نمونه کارهای برگزیده مسترسایت را مشاهده کنید.

طراحی سایت نیازی است که اگر امروز برای رفع آن اقدام نکنید، شاید فردا دیر باشد. اگر به دنبال یک دلیل برای طراحی سایت وردپرسی بهینه شده حرفه ای می‌گردید، همین بس که رقبای شما در حال استفاده از سایت های حرفه ای و بروز هستند. طراحی سایت وردپرسی بهینه شده در تهران توسط تیم حرفه ای مستر سایت.

اگر قصد طراحی سایت وردپرسی بهینه شده فروشگاهی یا شرکتی حرفه ای را دارید این مقاله را تا انتها دنبال کنید تا به پاسخ تمام سوالات خود برسید. طراحی سایت وردپرسی بهینه شده توسط شرکت های مختلفی انجام میگیرید اما مهمترین نکته که باید در زمان انتخاب مجری در نظر بگیرید خوش قولی و کار بلدی است.

طراحی سایت وردپرسی بهینه شده باعث میشود که شما نه تنها در میان مشتری های شهر فروش خود را بالاتر ببرید بلکه باعث میشود مشتری های دیگر مناطق هم از شما خرید کنند. حرفه ای ها و بهترین طراحان سایت در مجموعه مسترسایت آماده ارائه خدمت به شما عزیزان هستند.

طراحی سایت وردپرسی بهینه شده شرکتی

طراحی سایت وردپرسی بهینه شده شرکتی علاوه بر جذب مشتری ها، باعث افزایش سطح اطمینان مشتری های شما برای خرید از شما میشود و همچنین شما زمانی که یک سایت شرکتی دارید میتوانید به راحتی هزینه بیشتری از مشتری های خود بگیرید. وبسایت رسمی و معتبر هر شرکتی، بر موفقیت آن بیزنس در جذب مشتریان و سرمایه گذاران تاثیر چشم گیری خواهد داشت. طراحی سایت وردپرسی بهینه شده شرکتی در شهر تهران میتواند شما را در مقابل همکاران شما در شهر تهران و حتی در سایر شهر های ایران به یک پیروزی بزرگ برساند.

در سایت شرکتی درگاه خرید و . اضافه کرد.

طراحی سایت وردپرسی بهینه شده فروشگاهی

ساخت سایت فروشگاهی نیاز به مجوز خاصی نداره فقط یه اینماد میخواد تا بتوانید درگاه بانکی مستقیم بگیرید. طراحی سایت وردپرس بهینه سازی شده فروشگاهی میتواند کسب و کار شما را گسترش دهد و از همه جای ایران برای شما مشتری جذب کند. قرار گرفتن وب سایت شما در صدر نتایج گوگل می تواند تاثیر خیلی زیادی در بازدید کاربران از سایت و در نتیجه جذب مشتریان جدید برای کسب و کارتان می گردد. قبل از طراحی سایت وردپرس بهینه سازی شده فروشگاه اینترنتی باید خودتان را به جای مشتریان خود قرار داده و انتظارات احتمالی آنها را حدس بزنید و سعی کنید که تمامی انتظارات را برآورده سازید.
طراحی سایت وردپرس بهینه سازی شده فروشگاهی میتونه فروش شما رو چندین برابر کنه. طراحی سایت وردپرس بهینه سازی شده فروشگاهی میتواند به شما کمک کند تا مشتریان شما در هر نقطه ای که قرار دارند بتوانند محصولات شما را ببینند و از شما خرید کنند.

طراحی سایت وردپرس بهینه سازی شده حرفه ای

سایت حرفه ای باید در نگاه اول مخاطب را به خود جذب کند. را دارید به این نکته توجه کنید که هیچگاه این کار را با قالب های آماده و رایگان در اینترنت انجام ندهید زیرا این مورد جزء یکی از فاکتور های منفی گوگل محسوب می‌شود و حتی ممکن است سایت شما از روی فضای اینترنتی توسط گوگل حذف شود. کسب و کار شما با این گزینه در طراحی سایت وردپرس بهینه سازی شده حرفه ای شرکتی و فروشگاهی و .

طراحی سایت وردپرس بهینه سازی شده وردپرسی بهینه سازی شده با زبان های مختلف در تهران میتواند به انجام هر چه بهتر و حرفه ای تر شدن سایت شما کمک کند. طراحی سایت وردپرس فارسی بهینه سازی شده وردپرسی بهینه سازی شده حرفه ای وردپرسی باعث بیشتر دیده شدن کسب و کار شما در منطقه ی تهران خواهد شد. یکی از مزیت های طراحی سایت وردپرس فارسی بهینه سازی شده وردپرسی بهینه سازی شده حرفه ای بالا بردن وجه و ارزش و اعتبار برند شما در کرج است. از مهمترین ویژگی های سایت های حرفه ای موفق: طراحی حرفه ای و گرافیکی، امنیت بالا، سرعت بالا لود شدن سایت، پشتیبانی دائمی، توضیحات کامل، فیلم های گویا و ….

طراحی وب سایت وردپرسی بهینه شده

استفاده از وب‌ سایت های وردپرسی، معمولا دارای هزینه کمتری است. سایت وردپرسی از نظر پشتیبانی نیز هزینه کمتری برای شما به دنبال خواهد داشت زیرا بسیاری از بخش ها و ویژگی ها از قبل کد نویسی شده اند و صرفا شما هزینه راه اندازی و آماده سازی آن را پرداخت میکنید. قیمت طراحی یک سایت وردپرس کاملا بستگی به نیاز های شما دارد ولی بصورت متداول این هزینه بین 2 تا 18 میلیون تومان قابل انجام است که رابطه مستقیمی با زمان انجام پروژه دارد. آن ها را طراحی کرد.

در صورتی که وب سایت به درستی و کاربردی طراحی نشده باشد کاربران به سرعت از آن بیرون میروند. زمان طراحی سایت وردپرسی بهینه سازی شده وردپرسی شما در مجموعه مسترسایت کمتر از ۱۴ روز کاری است.

وردپرس فارسی بهینه سازی شده