وبلاگ مستر سایت

از اونجایی که دنیای مجازی و اینترنت هر روز دستخش تغییرات مختلفی میشه و روز به روز مسائل جدیدی تری در اون مطرح میشه ما در مسترسایت تصمیم گرفتم تا بخشی از این مطالب و رویداد ها رو در قالب متن و مقاله در حوزه های مختلف به شما اطلاع رسانی کینم. توی دسته بندی این مطالب از مطالب و مقالات طراحی سایت و سئو سایت گرفته تا ترفند ها و اصول بازاریابی رو می‌تونید بخونید و اگر هم نظری داشتید برای بهتر شدن این مطالب یا اصلاح اونا با ما در میان بزارید.

طراحی-سایت-وردپرسی-شخصی-شرکتی-فروشگاهی

طراحی سایت وردپرسی – 4 دلیل انتخاب

وردپرس امروز یکی از مناسب ترین و سریع ترین و به صرفه ترین انواع سیستم های راه اندازی و مدیریت سایت است. طراحی سایت وردپرسی شخصی‌، شرکتی و یا فروشگاهی

nature_encyclopedia_mobile_ui_design

تفاوت اپلیکیشن Native و Hybrid و Webview در چیست ؟

چرا باید اپلیکیشن کسب کار خود را طراحی کنید ؟

با توجه به پیشرفت روز افزون سیستم بازاریابی و روند پیشرفت کسب و کار ها اگر خودتون رو برای این رقابت به روز و تجهیز نکنید . هر روز بیشتر جا میمونید و احتمال بقای کسب و کارتون رو به خطر می اندازین .

به نظرتون ایا اگر رقیب شما در همه ی زمینه های به روز و نوین وارد بشه و کسب و کار خودش رو ارتقا بده و شما کاری نکنید از نظر تعداد مشتری های روزانه با هم برابری میکنید ؟

بعد از یه مدت به خودتون می آید و میبینید که هیچ کاری برای بازاریابی انجام ندادین یا اگر هم دادین هزینه هایی بوده که بازخودی نداشته .

شرکت-طراحی-سایت-در-تهران-کرج

بهترین و قدیمی ترین شرکت طراحی سایت شرکتی

در گذشته ایجاد یک تجارت کوچک یا کار شخصی نیاز به مغازه و ابزار مناسب آن کسب و کارو کمی سرمایه اولیه برای راه اندازی داشت. اما امروزه سایت و اپلیکیشن و در کل فضای آنلاین و دیجیتال تا حد زیادی کار ها را به اینترنت و شبکه جهانی نیازمند ساخته است. طراحی سایت یکی از نیاز های اولیه این عرصه است. بهترین و قدیمی ترین شکرت طراحی سایت شرکتی شاید همیشه بهترین گزینه نباشد چرا که طراحی سایت و سئو و بازاریابی آنلاین روزانه دستخوش تغییرات زیادی هستند که روزانه نیازمند نوآوری و به روزرسانی اطلاعات و دستورات و برنامه ریز دارد.