سئو و طراحی سایت از ابتدا کار پیچیده ای بوده و هست. نه تنها پیچیدگی های زبان های برنامه نویسی این کار را مشکل میکند. که استفاده از به روز ترین متد ها و الگوریتم های طراحی و سئو سایت کار را پیچیده تر میکند. اضافه بر همه اینها استفاده از ترفند های دیجیتال مارکتینگ و … برای جزب مشتری بر این پیچیدگی ها می افزاید. سئو و طراحی سایت به زبان انگلیسی و عربی هم که دیگر این سختی را برای طراح ایرانی به نهایت می رساند. چرا که بعد اتمام طراحی سایت و قالب زمان بارگزاری مطالب هم ممکن است کار به درستی پیش نرود. و صد البته که برای طراحی سایت به زبان انگلیسی و عربی هم باید با فرهنگ و هم با UI UX سایت های خارجی آشنایی داشت.

 

طراحی سایت به زبان انگلیسی‌:

معمولا شرکت های بین المللی نیاز به سایت هایی به زبان انگلیسی دارند. شرکت هایی که در ارتباطات تجاری خوب با کشور های خارجی چه در صادرات و چه در واردات نیاز به ارائه اطلاعات به طرف مقابل دارند. معمولا شرکت های صادراتی برای معرفی خود و محصولات صادراتی خود به دنبال طراحی سایت و سئو آن هستند. طراحی سایت به زبان انگلیسی همیشه تنها برای شرکت های تجاری نیست. گاهی اوقات موسسه های خصوصی و دولتی و خیریه ها هم نیاز به سایت به زبان انگلیس پیدا می کنند. که آشنا بودن با فرهنگ آن کشور و سلایق مردم آن نیاز به تحلیل داده های آماری و رفتاری آن مردم دارد. تیم طراحی سایت مستر سایت تا به حال چندین سایت به زبان انگلیسی با قالب های عمومی و اختصاصی انگلیسی تهیه کرده است. و تیم ما به شما تضمین میدهد که این طراحی ها به صورت کاملا حرفه ای و مطابق با نیاز مشتری خواهد بود.

 

سئو-و-طراحی-سایت-چند-زبانه-عربی-و-انگلیسی

 

 

سئو سایت به زبان انگلیسی‌:

متخصصان سئو سایت به زبان انگلیسی در ایران زیاد نیستند. البته مدعیان این کار بسیار زیادند. افرادی که ادعا می کنند می توانند سئو انگلیس سایت را انجام دهند و شما را به صفحات اول گوگل بیاورند و حتی با زبان انگلیسی آشنایی کافی را ندارند. از آنجایی که سئو به هر زبانی نیازمند آشنایی و توانایی درک مطلب و نوشتن به آن زبان را نیاز دارد. دانستن زبان انگلیسی اولین نیاز یک مدیر سئو سایت به زبان انگلیسی خواهد بود.
تیم سئو مستر سایت زیر نظر مدیران سئو مسلط به زبان انگلیسی تا به امروز چندین پروژه موفق بین المللی در حوزه های مختلف داشته است. شما می توانید برای بررسی نیاز دقیق سایت خود با تیم مشاوره ای مستر سایت اینجا کلیک کنید.

 

طراحی سایت به زبان عربی:

ورود به بازارهای بزرگ و جذاب کشور های عربی از قدیم یکی از آرزوهای شرکت های ایرانی بوده است. کشور های کوچک و بزرگ عربی که سروت گروهی از مردمشان باعث رونق بازارهای کالاهای لوکس و با کیفیت خارجی است. بازارهای پر زرق و برق کشور های عربی امکان فروش کالاهای لوکس و صنایع دستی ایران و مواد غذایی ایرانی را فراهم کرده است. امروزه شما برای ورود به یک بازار علاوه بر داشتن شرکای تجاری خوب باید یک سایت چند زبانه حرفه ای هم داشته باشید. شرکت های تجاری و موسسات دولتی و خصوصی که به دنبال ارتباط با کشور های عرب زبان هستند نیاز به طراحی سایت به زبان عربی دارند. و تیم وا با بهره از مترجمان محلی عربی می تواند به شما در داشتن یک سایت مناسب و حرفه ای کمک کند. برای طراحی سایت به زبان عربی با ما تماس بگیرید.

 

سئو سایت به زبان عربی:

همانطور که پیشتر گفتیم سئو باید توسط تیم مسلط به زبان مورد نفوظ انجام شود. سئو یک سایت به زبان عربی علاوه بر استفاده درست از ابزار های سئو همچون آنالتیکس و گوگل تولز و دیگر ابزار های سئو، نیاز به شناخت زبانی هم دارد. سئو یک وب سایت عربی باید با نظارت مستقیم و همکاری یک فرد عرب زبان محلی مطابق با فرهنگ کشور عربی مورد نظر صورت گیرد.

 

طراحی-سایت-چند-زبانه-وردپرسی

 

افزودن زبان انگلیسی یا عربی به سایت موجود:

یکی دیگر از راه های جذب مشتری انگلیسی یا عربی زبان افزودن زبان دوم به سایت قبلی خود است. این کار در سایت های وردپرسی راحت تر و کم هزینه تر از CMS های دیگر صورت می گیرد و زمان انجام کار هم کمتر از انواع دیگر سایت است. این امکان به شما اجازه میدهد تا ورودی اعتبار سایت خود در نزد گوگل را نیز افزایش دهید. ایجاد و طراحی سایت های چند زبانه وردپرسی WordPress در بین طراحان بین المللی کاملا مرسوم است. چرا که نیاز به هزینه و زمان کمتری دارد.

مشاوره سئو طراحی سایت دو زبانه:

طراحی سایت دو زبانه جزئیات و ویژگی های طراحی و تجربه و رابطه کاربری خود را ادارد. اگر به دنبال طراحی یک سایت چند زبانه هستید. خوشحال می شویم در تماس با تیم کارشناسی مستر سایت از مشورت رایگان همکاران ما استفاده کنید.