سئو-و-طراحی-سایت-چند-زبانی-انگلیسی-و-عربی

طراحی سایت انگلیسی انگلیسی EN – به روز 100%

سئو و طراحی سایت از ابتدا کار پیچیده ای بوده و هست. نه تنها پیچیدگی های زبان های برنامه نویسی این کار را مشکل میکند. که استفاده از به روز ترین متد ها و الگوریتم های طراحی سایت یا به اصطلاح بعضی ها ساخت سایت و سئو سایت کار را پیچیده تر میکند. اضافه بر همه اینها استفاده از ترفند های دیجیتال مارکتینگ و … برای جزب مشتری بر این پیچیدگی ها می افزاید. سئو و طراحی سایت به زبان انگلیسی و چند زبانه هم که دیگر این سختی را برای طراح ایرانی به نهایت می رساند. چرا که بعد اتمام طراحی سایت و قالب زمان بارگزاری مطالب هم ممکن است کار به درستی پیش نرود. و صد البته که برای طراحی سایت یا ساخت سایت به زبان انگلیسی و عربی هم باید با فرهنگ و هم با UI UX سایت های خارجی آشنایی داشت.

طراحی سایت به زبان انگلیسی‌:

معمولا شرکت های فعال در عرصه بین الملل نیاز به سایت هایی به زبان انگلیسی دارند. شرکت هایی که در ارتباطات تجاری خوب با کشور های خارجی چه در صادرات و چه در واردات نیاز به ارائه اطلاعات به طرف مقابل دارند. معمولا شرکت های صادراتی برای معرفی خود و محصولات صادراتی خود به دنبال طراحی سایت انگلیسی و سئو آن هستند. طراحی سایت به زبان انگلیسی همیشه تنها برای شرکت های تجاری نیست. گاهی اوقات موسسه های خصوصی و دولتی و خیریه ها هم نیاز به طراحی سایت به زبان انگلیسی پیدا می کنند. که آشنا بودن با فرهنگ آن کشور و سلایق مردم آن نیاز به تحلیل داده های آماری و رفتاری آن مردم دارد. تیم طراحی سایت مستر سایت تا به حال چندین سایت به زبان انگلیسی با قالب های عمومی و اختصاصی انگلیسی تهیه کرده است. و تیم ما به شما تضمین میدهد که این طراحی ها به صورت کاملا حرفه ای و مطابق با نیاز مشتری خواهد بود.

سئو-و-طراحی-سایت-شرکتی-به-زبان-انگلیسی---طراحی-سایت-انگلیسی
 

مراحل طراحی سایت انگلیسی:

در طراحی سایت انگلیسی شما باید ابتدا نیاز خود را مشخص کنید. اگر میخواهید سایت تجاری داشته باشید باید مطابق با سلیقه مردم انگلیسی زبان مطالب و تصاویر مرتبط با محصول و خدمات خود را آماده کنید. مردم کشور های انگلیسی زبان معمولا به صفحات ارسال پیام به صاحب سایت علاقه دارند. پس داشتن یک برگه برای تماس با مشتری و پذیرش پیام آنها احتمالا بیشتر به شما کمک کند.

بهتر است طراحی سایت انگلیسی توسط یک تیم با تجربه و آشنا با فرهنگ کشور هدف شما طراحی و اجرا شود تا بیشتر مطابق سلیقه افراد انگلیسی زبان کشور هندف شما باشد.

برای طراحی سایت به زبان خارجی باید این مراحل را پشت سر بگذارید:

  1. انتخاب کشور هدف
  2. انتخاب محصولات و خدمات مورد نظر برای بازار هدف
  3. انتخاب مشاور مناسب بازار هدف
  4. انتخاب قالب مناسب و مطالب و تصاویر مناسب
  5. قرارداد با فرد آشنا به سئو سایت به زبان خارجی
  6. صبر، تلاش و پشت کار تا رسیدن به هدف

طراحی سایت شرکتی انگلیسی:

اگر به دنبال ارتباط با شرکت های خارجی و مخصوصا شرکت های اروپایی و آمریکایی هستید، داشتن یک سایت شرکتی انگلیسی نیاز ضروری کسب و کار شماست. البته وقتی در حال مطالعه این مقاله هستید، یعنی به درستی این مطلب را دریافته اید و از رقیبان خود که هنوز دنبال طراحی سایت شرکتی انگلیسی نیستند چندین قدم جلوتر هستید.

ما به شما کمک میکنیم تا در چند مرحله برنامه ریزی شده و دقیق و با صرف زمان کمی دارای سایت چند زبانه مطابق با نیاز و کشور هدف خود شوید.

سئوکار-سایت-به-زبان-انگلیسی---سئو-کار-سایت-سئو-انگلیسی
 

سئو سایت به زبان انگلیسی‌:

متخصصان سئو سایت به زبان انگلیسی در ایران زیاد نیستند. البته مدعیان این کار بسیار زیادند. افرادی که ادعا می کنند می توانند سئو انگلیسی سایت را انجام دهند و شما را به صفحات اول گوگل بیاورند و حتی با زبان انگلیسی آشنایی کافی ندارند. از آنجایی که سئو به هر زبانی نیازمند آشنایی و توانایی درک مطلب و نوشتن به آن زبان است. دانستن زبان انگلیسی اولین نیاز یک مدیر سئو سایت انگلیسی یا به اصطلاح یک سئوکار سایت انگلیسی خواهد بود.
تیم سئو مستر سایت زیر نظر مدیران سئو مسلط به زبان انگلیسی تا به امروز چندین پروژه موفق بین المللی در حوزه های مختلف داشته است. شما می توانید برای بررسی نیاز دقیق سایت خود با تیم مشاوره ای مستر سایت در اینجا در ارتباط باشید.

ضرورت ارتباط با سئو کار سایت انگلیسی:

برای سئو دقیق و درست یک سایت انگلیسی نیاز است با یک سئوکار انگلیسی مسلط به زبان انگلیسی همراه باشید. یک سئوکار سایت انگلیسی با شناخت و تحلیل درست از کشور هدف می‌تواند نیاز بازار هدف شما را به درستی بررسی و برای آن برنامه ریزی کند. سئوکار انگلیسی باید علاوه بر تسلط بر زبان انگلیسی با اصول بازاریابی و فروش کالا و خدمات آشنا باشد تا بتواند هرچه بهتر نیاز بازار هدف را شناخته و برای سئو سایت انگلیسی شما برنامه ریزی کند.

طراحی-وب-سایت-انگلیسی در تهران و کرج

افزودن زبان انگلیسی به سایت موجود:

یکی دیگر از راه های جذب مشتری انگلیسی زبان افزودن زبان دوم به سایت قبلی خود است. این کار در سایت های وردپرسی راحت تر و کم هزینه تر از CMS های دیگر صورت می گیرد و زمان انجام کار هم کمتر از انواع دیگر سایت است. این امکان به شما اجازه میدهد تا ورودی اعتبار سایت خود در نزد گوگل را نیز افزایش دهید. ایجاد و طراحی سایت های چند زبانه وردپرسی WordPress در بین طراحان بین المللی کاملا مرسوم است. چرا که نیاز به هزینه و زمان کمتری دارد.

طراحی سایت به انگلیسی:

یکی از نکات مهم طراحی سایت به زبان انگلیسی که شاید برای خیلی از افراد عادی کمتر قابل درک باشد. طراحی سایت به انگلیسی است، معنای این حرف این است که باید سایت انگلیسی را انگلیسی طراحی کرد و از قواعد و روش های طراحی سایت انگلیسی طبعیت کرد. امکان ندارد کسی بتواند با طراحی چند سایت فارسی زبان وارد طراحی سایت انگلیسی هم بشود و کارش برای ارائه به مشتری خارجی عالی باشد. طراحی سایت به انگلیسی مقدمه طراحی سایت انگلیس حرفه ای است.

قالب سایت به انگلیسی:

قالب سایت انگلیسی نباید انگلیسی شده یک قالب فارسی باشد. نباید از قالب های فارسی برای طراحی سایت انگلیس استفاده کرد. برای طراحی سایت انگلیسی باید از قالب انگلیسی و تنظیمات زبان خارجی استفاده کرد. باید تمام تصاویری و متون و … همه به انگلیسی طراحی و بارگذاری شوند. ما در مسترسایت قالب سایت انگیسی را از منابع خارجی تهیه می‌کنیم و بر مبنای طرح های انگلیسی زبان به طراحی سایت انگلیسی میپردازیم.

طراحی وب سایت انگلیسی حرفه ای:

امروزه خیلی های سایت را به جای کمه وب سایت استفاده می کنند. این یک اصطلاح عامیانه است که امروز بیشتر مشهور شده و دیگر جای کلمه وب سایت را گرفته است. طراحی وب سایت انگلیسی در مجموعه مسترسایت به بیش از 5 سال پیش میرسد که به عنوان اولین پروژه، پروژه فروشگاه محصولات گیاهی در اروپا را برای شرکت بازرگانی ایرانی طراحی کردیم. امروز هم مشتریان مختلفی از خدمات طراحی سایت انگلیسی ما استقبال میکنند. ما در کنار تخصص به دنبال تجربه های موفق طراحی وب سایت انگلیسی هستیم. طراحی وبسایت انگلیسی نیازمند تجربه و تخصص در طراحی به زبان انگلیسی است و ما مداوم به دنبال توسعه دانش و تجربه تیم طراحی سایت مسترسایت هستیم.

طراحی-سایت-انگلیسی-در-تهران-و-کرج

طراحی سایت انگلیسی در تهران:

ما در گروه مسترسایت سالهاست در تهران و کرج به طراحی سایت انگلیسی و چند زبانه مشغولیم. طراحی سایت انگلیسی در تهران و کرج به دلیل وجود شرکت های تولیدی و بازرگانی و ادارات مختلف مورد استقبال کار آفرینان و مدیریان محترم کسب و کارهاست. ما در مسترسایت با طراحی سایت انگلیسی در کرج و تهران همواره سعی در کسب اعتماد و ارتقاع خدمات خود داریم. و میکوشیم تا شما مشتریان عزیزی را به همراهان بلند مدت خود تبدیل کنیم.

مشاوره سئو سایت  انگلیسی دو زبانه:

سئو و طراحی سایت انگلیسی دو زبانه جزئیات و ویژگی های طراحی و تجربه و رابطه کاربری خود را ادارد. اگر به دنبال طراحی یک سایت چند زبانه هستید. خوشحال می شویم در تماس با تیم کارشناسی مستر سایت از مشورت رایگان همکاران ما استفاده کنید.

به اشتراک گذاری :

جدید ترین مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *