طراحی-سایت-رایگان

دروغ جهانی طراحی سایت رایگان آنلاین !؟!

طراحی سایت رایگان و بدون هزینه در کمترین زمان یک دروغ جهانی است. دروغی که سالهاست در کشورهای دیگر بوده و الان چند سالی است که در ایران هم تبلیغ می شود. و سایت هایی طراحی سایت رایگان را برای شما انجام می‌دهند. در اصل خود شما سایت مجانی را طراحی می‌کنید و چندین روز زمان می‌گذارید. دستتان در طراحی بسته است و طرح های محدودی در اختیار شماست. زمان زیادی برای طراحی سایت نیاز دارید و سرانجام تنها چند روز صاحبت سایت خود خواهید بود و برای اینکه بتوانید سایت خود را برای عموم قابل دسترس داشته باشید باید هزینه طرح های سالانه و گاهان کوتاه مدت را پرداخت کنید.

امکان طراحی سایت رایگان هم وجود دارد؟

ایجاد سایت شامل چند بخش است که در زیر بیان شده:

  • ایجاد پلتفورم طراحی سایت
  • ایجاد و طراحی قالب سایت
  • بارگزاری مطالب صفحات
  • بارگزاری نوشته های و محصولات
  • بهینه سازی و سئو پذیری سایت
  • و …

همه این مواردی که در بالا بیان شد مورد نیاز طراحی یک سایت است. واز جایی که این موارد باید توسط نیروی انسانی و مطابق طراحی مورد نیاز برند شما ایجاد شود. یا باید به دست خود شما انجام بپذیرد که وقت زیادی از شما خواهد گرفت و در نهایت غیر حرفه ای خواهد بود. و راه دوم سفارش و سپردن همه این موارد به یک فرد حرفه ای در طراحی سایت خواهد بود که شامل هزینه خواهد شد.

هزینه ای که برای طراحی یک سایت پرداخت میکنید در اصل دستمزد طراح حرفه ای گرافیک و طراح حرفه ای قالب سایت شماست.

طراحی سایت رایگان، مجانی نیست !

در اصل در سایت سازها که خود را فضایی برای طراحی سایت رایگان معرفی می کننده طراحی سایت رایگان نیست. شما باید پس از زمانی که برای طراحی سایت میگذارید برای عموم کردن آن و امکان بازدید از سایت هزینه اشتراک سالانه پرداخت کنید. و تعرفه های این سایت سازها در صفحه اصلی آنها قابل دسترسی است. در پایین چند تصویر از هزینه های ایجاد این سایت ها را ببینید.

هیچ گاه صاحب سایت خود نخواهید بود !

نکته ی قابل توجهی که وجود دارد این است که در سایت سازهای رایگاه موجود شما هیچ گاه صاحب سایت خود نیستید و همواره با پرداخت شارژ به صورت محدود به امکانات سایت خود دسترسی دارید. و نمیتوانید سایت خود را مطابق با هر نیازی که مد نظر دارید تقییر یا ارتقاع دهید.

در سایت سازها شما مجبور هستید تنها با ابزارهای محدود و در دسترس سایت خود را مدیریت کنید.

ابزارهای سئو سایت بر روی سایت‌های رایگان

معمولا ابزار‌های متنوع سئو سایت و دسترسی‌های مورد نیاز برای سئو حرفه‌ای سایت و محتوا بر روی سایت‌های رایگان وجود ندارد و همین امر باعث می‌شود که در دیده شدن در فضای اینترنت با محدودیت های متعددی رو به رو باشید.

سئوکاران و محتوا نویس ها با سایت‌های رایگان کار نمی‌کنند و این باعث می‌شود زمان و هزینه‌ای که برای ساخت یک سایت رایگان گذاشته اید به هدر برود.

قیمت طراحی سایت چند است ؟

قیمت طراحی سایت کاملا به نوع سایت و پلتفورم اجرا سایت و میزان زمان مورد نیاز برای طراحی و اجرائ ایده های آن سایت بستگی دارد. هزینه طراحی سایت ممکن است از 500 هزار تومان شروع شده و تا 1 میلیارد تومان ادامه پیدا کند. طراحی سایت قیمت مشخصی ندارد و تمام قیمت طراحی یک سایت تنها پس از مشخص شدن ویژگی و سختی طراحی سایت شما بستگی دارد.

برای مشاوره درباره قیمت طراحی سایت با همکاران ما تماس (رایگان) بگیرید.

سایت ساز های خارجی مشابه :

سایت ساز های آنلاین رایگان نیستند. تنها فضای طراحی را رایگان در اختیار شما قرار میدهند و انتشار و عمومی کردن سایت نیاز به خرید اشتراک سالانه و گاها ماهانه دارد. سایت ساز های خارجی آنلاین هم هستند که مدعی طراحی رایگان سایت برای شما هستند. که از مشهور ترین این سایت ساز های آنلای، سایت سایز آنلاین WIX است که هیچ گاه رایگان نبوده و شما باید پس از صرف زمان زیاد برای طراحی و اجرا سایت خودتون به صورت ماهانه هزینه اشتراک پرداخت کنید.

هزینه طراحی سایت و مالکیت آن:

طراحی سایت رایگان با استفاده از سایت های طراحی سایت هیچ گاه مالکیت آن سایت را به شما نمی‌دهد و همیشه شما باید برای استفاده از آن سایت مادام العمر هزینه پرداخت کنید. پرداخت هزینه طراحی سایت به یک طراح سایت برای یکبار خواهد بود و پس از آن شما صاحب آن سایت خواهید بود ولی در سایت های طراحی سایت شما باید تا هر زمان که نیاز به استفاده از سایت دارید هزینه آن را بپردازید و هیچ گاه صاحب سایت خود نخواهید بود.

در مجموع بهتر است شما با هزینه ای که می‌کنید صاحب سایت خود باشید نه تنها اجاره کننده صفحه ای آنلاین که قابلیت تغییرات فنی و تخصصی در آن وجود نداشته باشد.

تبلیغ سایت رایگان و بدون هزینه تنها یک تبلیغ غیر واقعی سایت های طراحی سایت آنلاین است و نه چیزی بیشتر از آن.

به اشتراک گذاری :

جدید ترین مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *