شرکت-طراحی-سایت-در-تهران-کرج

بهترین و قدیمی ترین شرکت طراحی سایت شرکتی

در گذشته ایجاد یک تجارت کوچک یا کار شخصی نیاز به مغازه و ابزار مناسب آن کسب و کارو کمی سرمایه اولیه برای راه اندازی داشت. اما امروزه سایت و اپلیکیشن و در کل فضای آنلاین و دیجیتال تا حد زیادی کار ها را به اینترنت و شبکه جهانی نیازمند ساخته است. طراحی سایت یکی از نیاز های اولیه این عرصه است. بهترین و قدیمی ترین شکرت طراحی سایت شرکتی شاید همیشه بهترین گزینه نباشد چرا که طراحی سایت و سئو و بازاریابی آنلاین روزانه دستخوش تغییرات زیادی هستند که روزانه نیازمند نوآوری و به روزرسانی اطلاعات و دستورات و برنامه ریز دارد.

 

طراحی سایت چیست؟

به فرایند طراحی و اجرای وب سایت های اینترنتی که معمولا به دو بخش دیداری و کد نویسی تقسیم میشود طراحی سایت گفته میشود.
سایت ها بر اساس نوع سیستم عالم اجرا کننده وب سایت به چندین دسته تقیسیم میشوند . همچنین طراحی وب سایت ها بر اساس نوع اطلاعات و مصارف آنها به چندین دسته مجزا تقسیم می شوند که در زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

 

طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی یکی از پر طرفدار ترین انواع سایت است. از آنجایی که از اسم این بخش برداشت می‌شود. سایت شرکتی به نوعی از سایت گفته می شود که معلمولا برای معرفی خدمات و محصولات یک شرکت مود استفاده قرار میگیرد. این نوع سایت ها معمولا هزینه کمتری نسبت به دیرگ سایت ها دارند و زمان اجرای آنها نیز کمتر است. هزینه طراحی سایت های شرکتی با توجه به تعداد کمترصفحات اغلب پایین تر از سایت های خدماتی و فروشگاهی است.

طراحی سایت فروشگاهی

در حال حاضر یکی دیگر از انواع سایت ها که مود نیاز بسیاری از کسب و کار های حقیقی است از نوع طراحی سایت فروشگاهی است. سایت فروشگاهی معمولا برای فروش محصولات فیزیکی و گاهی نیز برای فورش محصولات فرهنگی و مجازی مورد استفاده قرار میگیرند.

از جایی که این سایت ها نیازمند انواع بخش های مختص فروشگاه از جمله صفحات محصول و سیستم پرداخت و … هستند. معمولا هزینه طراحی سایت های فروشگاهی را بالا برده و زمان طراحی آنها را نیز افزایش میدهد.

 

طراحی سایت خدماتی

سایت های خدماتی از انواع دیگر سایت ها هستند که به نوعی سایت فروشگاهی قلمداد می شوند. اما در این سایت ها، فروش اجناس فزیکی

جای خود را به ارائه خدمات داده است . از انواع این سایت ها می توان به طراحی سایت فروش بلیط ، سایت های مشاوره ، سایت های طراحی آنلاین ، سایت های آموزشی و … اشاره کرد. گاهی ممکن است این سایت ها نیاز به طراحی ها سیستم اختصاصی داشته باشند. که زمان تحویل آنها را طولانی تر خواهد کرد.

سایت های خدماتی این روزها رونق بسیاری گرفته اند و روزانه خدمات بیشتری را به مشتری های آنلاین خود ارائه می کنند.

 

طراحی سایت شخصی

سایت های شخصی یکی دیگر از انواع سایت هاست که طرفداران و مشتری های خاص خود را دارد. این سایت ها معمولا برای شخصیت های معروف سیاسی ، علمی ، اقتصادی ، اجتماعی و یا فرهنگی و تجاری طراحی می شوند در برخی موارد میتوانند معرف یک برند شخصی یا به اصتلاح personal brand باشند و به توسعه فعالیت آنها کمک کنند.

سایت های شخصی یکی از نیاز های جدی ایجاد برند های شخصی است که باعث افزایش اعتبار و اعتماد مشتری های آن می شود.

طراحی سایت وبلاگ

سایت های وبلاگ معمولا از انواع سایت هایی هستند که درآمد های غیر مستقیم را به همراه دارند. درآمد این نوع سایت ها در بعضی از موارد حتی از سایت های فروشگاهی و خدماتی هم بیشتر است. اما این درآمد ها به طور غیر مستقیم مثلا تبلیغ و ریپرتاژ و … به دست می آید.

سایت های وبلاگ بیشترین تعداد ورودی های خود را از طریق موتور های جست و جو به دست می آورند.

سایت های وبلاگ روزانه و مداوم نیاز به بارگزاری مطالب جدید و به روز دارند تا همواره نیاز های مشتری های خود را برطرف کنند.

 

طراحی سایت اختصاصی

سایت هایی هم هست که جزو هیچ یک از دسته های بالا نیستند که به اصطلاح سایت هایی با طراحی اختصاصی هستند. این سایت ها اگر به درستی طراحی و اجرا شوند با درآمد های زیادی همراه هستند. چرا که طراحی اختصاصی آنها گروهی از نیاز های مردم را که کمتر سایتی به آنها پرداخته برطرف میکنند. این سایت ها نیاز به زمان بیشتری برای طراحی و اجرا هستند و گاهی در برخی موارد نیاز به جلسات متعدد مشاوره و همفکری برای طراحی دقیق آنهاست.

سایت های اختصاصی بعضا نیاز به CMS های اختصاصی هستند تا بتوان به طور کامل نیاز های بازدید کنندگان را رفع کنند. هزینه طراحی سایت های اختصاصی بیشتر از هزینه سایت های معمولی است اما درآمدی به مراتب بیشتر از انواع دیگر سایت ها دارند.

 

بهترین شرکت طراحی سایت

شرکت هایی که از اصول به روز طراحی سایت و مطابق با نیاز روز مشتری ها استفاده میکنند بهترین شرکت های طراحی سایت هستند. طراحی سایت نیاز به تجربه ای همراه با نوآوری و به روز بودن دارد. از این رو بهترین شرکت طراحی سایت به روز ترین و نوآور ترین شرکت طراحی سایت است.

قیمت و تعهد زمانی نیز از دیگر مشخصات یک شرکت موفق طراحی سایت است. زمان طراحی سایت و تحویل آن معمولا معیاری درست برای سنجش تعهد یک شرکت طراحی سایت است. برخی از افراد نیاز دارند تا در زمان حداقلی و از پیش تعیین شده ساخت خود را راه اندازی کنند که بد قولی در این زمانبندی معمولا به کاهش سود و گاها ضرر منجر میشود.

 

 

قدیمی ترین شرکت طراحی سایت

به طور دقیق نمی توان گفت که قدیمی ترین شرکت طراحی سایت در تهران ، کرج ، اصفهان ، قم ، مشهد ، همدان و یا کل ایران کدام است. اما قطعا قدیمی ترین شرکت بهترین گزینه طراحی سایت نیست. چرا که تغییرات روزانه اصول طراحی سایت و سئو نیاز به روز بودن اطلاعات طراحان سایت را جدی تر میکند.

لزوما قدیمی ترین شرکت طراحی سایت بهترین شرکت طراحی سایت نیست. انجام طراحی سایت قدیم با سیستم های اولی کد نویسی انجام میگرفته اما امروز سیستم های کد نویسی به طور کلی متحول شده اند.

 

 

کلید واژه های این مقاله به ترتیب : طراحی سایت و طراحی سایت چیست و طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت اینترنتی و همچنین هزینه طراحی سایت و انجام طراحی سایت و شرکت طراحی سایت . طراحی سایت در تهران و طراحی سایت در کرج ، قم ، قزوین ، مشهد ، شیراز ، همدان ، اصفهان ، با ارزان ترین خدمات طراحی سایت.

 

 

 

 

 

 

به اشتراک گذاری :

جدید ترین مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *