خیلی از افراد برای جذب مشتری خود روزانه چندین آگهی در سایت های دیوار و شیپور میگذارن و به خاطر رقابتی که توی اکثر بخش های کاری وجود داره تنها چند دقیقه یا حداکثر چند ساعت در صدر نتایج سرچ نمایش داده میشن و دوباره روز از نو و روزی از نو.

اگر حساب کنید ماهانه عدد قابل توجهی رو دارید توی دیوار و شیپور هزینه می‌کند و انی هزینه تنها برای همون ساعته. با یه حساب سر انگشتی متوجه میشید که چقدر هزینه میشه توی این سایت های آگهی که اگه همین هزینه رو برای سایت و سئو اون بکنید. خیلی بهتر جواب خواهید گرفت. و بازدیدی های سایتتون ممکنه به ماهی چند هزار نفر برسه و به طبع مشتری های بیشتر.

 

حالا براتون یه خبر جذاب داریم.

80% تخفیف تا شب یلدا

شاید باور نکنید ولی در طرح جدید ” یلدا-99 ” مستر سایت می‌تونید تنها با پرداخت 20 درصد مبلغ کل قرارداد صاحب سایت خودتون بشید. کی باور می‌کنه که با پرداخت تنها یک میلیون تومن بشه صاحب یه سایت به روز و مدرن و کاربردی 5 میلیون تومنی شد؟؟

توی طرح جدید مستر سایت که تا شب یلدا برقرار خواهد بود شما می تونید سایت مورد نظر خودتون رو سفارش بدید و بعد از طراحی به ازای معرفی 4 نفرد دیگه به ما با امضای قراردادشون به ازای هر نفر 20 درصد از مبلغ کل قراردادتون رو از ما پس بگیرید.

 

اگه نیاز به طراحی سایت و یا سئو دارید و دور و اطرافتون هم کسانی رو میشناسید که ممکنه مثل شما به دنبال سایت و یا سئو سایتشون باشن پس عجله کنید و فرصت رو از دست ندید و تا شب یلدا قراردادتون رو امضا کنید. بعد از امضای قرارداد هم تا یلدای سال بعد فرصت دارید که 4 نفر از دوستان و فامیلتون رو معرفی کنید و به ازای هر نفر 20% از کل مبلغ قراردادتون رو تخفیف بگیرید.

 

ما در مستر سایت تا به امروز بیش از یکصد سایت طراحی و اجرا کردیم که برخی از این سایت ها رو می تونید توی صفحه نمونه کارها تماشا کنید.

اگر فکر میکنید که در صنف شغلی یا گردهمایی دوستانه میتوندی چهار نفر مثل خودتون پیدا کنید به طراحی سایت یا اپلیکیشن و یا سئو سایت فکر کن و فروش خودت رو چند برابر.

امروز سایت داشتن به پول نیاز نداره، به یکم روابط عمومی و اعتماد به نفس نیازی داره. پس معطل نکن و بدون فوت وقت با مشاورای ما تماس بگید و درباره طرح یلدا-99 ازشون کمک بگیر.

در ضمن ما در مستر سایت طراحی سایت فوری 24 ساعته هم داریم که ممکنه برای شما خیلی به کار بیاد. پس هرچه زودتر فرصت رو از دست ندید و برای تهیه قرارداد خودتون با ما تماس بگیرید.

 

شرایط و ضوابط طرح ” یلدا-99 ” مستر سایت:

تضمین اجرای 20% تخفیف به ازای هر نفر معرفی در متن قرارداد ذکر خواهد شد. برای شرکت در طرح یلدا-99 تنها تا شب یلدا فرصت دارید تا قراردادتون رو تهیه کنید. به ازای معرفی هر نفر که به قرارداد منجر شود، پس از امضای قرارداد ثالث 20% تخفیف شامل شما خواهد شد. تخفیف تنها شامل پروژه به اتمام رسیده خواهد بود. تخفیف ها تنها شامل امضا کننده اولیه قرارداد خواهد بود. زمان معرفی 4 نفر دیگر حداکر شب یلدای سال 1400 است. حداکثر تعداد افراد معرفی شده بیش از 4 نفر نیست. سقف حداکثر میزان تخفیف 20% 750 هزار تومن است. در قرارداد های سئو 20% از مبلغ ماه اول مبنای تخفیف خواهد بود.